Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Odborný operátor Call Centra

Nabídka již není aktuální.

Do týmu Call Centra úspěšné soukromé zdravotnické společnosti hledáme kolegu, který se nebojí nových výzev.

Pracovní náplň:

    • Telefonická komunikace s klienty
    • Analýza potřeb zákazníka a poskytování aktuálních informací
    • Práce v laboratorním informačním systému
    • Hlášení odsouhlasených výsledků pacientů
    • Objednávka zdravotnického materiálu
    • Administrativa spojená s provozem Call Centra

Požadujeme:

    • Vynikající komunikační a organizační dovednosti
    • Vzdělání v oboru všeobecná/praktická sestra, popř. další vzdělání ve zdravotnickém oboru - podmínkou
    • Znalosti práce na PC (MS Office).

Nabízíme:

    • Zázemí stabilní dynamické společnosti
    • Moderně vybavené pracoviště, vstřícný kolektiv
    • Možnost zkráceného úvazku

Benefity:

    • 5 týdnů dovolené, 3 dny placeného volna
    • Příspěvek na stravování
    • Příspěvek na životní pojištění, penzijní připojištění
    • Odměny při životních jubileích
    • Příspěvek na dětskou zimní nebo letní rekreaci v rámci holdingu
    • Multisport karta

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Nový Jičín (Laboratoře AGEL a.s.)

Benefity:

Příspěvek na životní pojištění, Multisport karta, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Dovolená navíc, Sick days,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

21.5.2019