Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Odborný garant pro nabídky a projekty v oboru IT

Společnost Everesta je generálním dodavatelem řešení. Pracujeme jako systémový integrátor, připravujeme a řídíme pro naše klienty změnové projekty. Hledáme člověka s rozhledem a zkušenostmi v IT, který by byl odbornou oporou našim specialistům zpracování nabídek a projektovým manažerům. Jde o konzultantskou práci, kterou lze vykonávat i při jiném zaměstnání.

Náplň práce:

  • Metodická pomoc autorovi nabídky s jejím správným uchopením a následná kontrola a nasměrování, případně pomoc s přepracováním
  • Přečtení zadávací dokumentace a identifikace klíčových informací
  • Doporučení postupů, definování kvalifikačních kritérií pro dodavatele
  • Pomoc při výběru dodavatelů
  • Spolupráce s autorem nabídky v průběhu plnění zakázky
  • Poskytování konzultací, poradenská práce

Požadujeme:

  • Prokazatelné zkušenost v oboru IT
  • Pečlivost, všímavost a angažovaný přístup
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Zkušenost s většími projekty v IT
  • Schopnost porozumět zadání, umění vcítit se do klienta a jeho potřeb
  • Umění vybrat z textu a informací to podstatné a schopnost syntetizovat z toho nový výstup
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • Možnost práce na HPP, DPP i jako externí dodavatel s příkazní smlouvou
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost i práce z domova
  • Plat 25 000 Kč50 000 Kč (podle množství a kvality odvedené práce), plus zajímavé výkonnostní odměny
  • Stravenky, sick days a jiné benefity

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Výstaviště 569/3)

Zařazeno v oborech:

IT / Vývoj softwaru
IT konzultant

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

16.1.2020