Odběrová / zdravotní sestra

Pro našeho klienta, poskytovatele kompletních služeb v laboratorní diagnostice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Odběrová / Zdravotní sestra. Společnost provádí široké spektrum rutinních i vysoce specializovaných laboratorních vyšetření z oboru klinické biochemie, hematologie, alergologie a klinické imunologie, lékařské mikrobiologie (parazitologie, virologie, bakteriologie). Z důvodu zkvalitnění poskytovaných služeb hledáme vhodnou uchazečku na pozici:

ODBĚROVÁ / ZDRAVOTNÍ SESTRA

Jste zruční při odběrech? Pozorní při kontrole žádanek? Rozumíte si s pacienty?

Dovedete si představit Vaše působení nejen na odběrových pracovištích, ale i občas zaskočit v ambulanci v rámci Prahy?

Je Vaše odpověď ANO? Pak hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

    • kontrola úplnosti a shody přijatých žádanek k vyšetřením s identifikací pacienta
    • odběr primárních vzorků materiálu (zejména venózní a kapilární krve)
    • příprava vzorků k transportu a distribuci do laboratoře
    • komunikace s lékaři a pacienty
    • vedení dokumentace v rámci odběrového pracoviště
    • udržování provozu odběrového pracoviště
    • vedení kartotéky v rámci ambulance
    • objednávání pacientů
    • zakládání karet, zakládání dat do informačního systému

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • středoškolské zdravotnické vzdělání – obor všeobecná sestra
    • osvědčení k výkonu zdrav. povolání bez odborného dohledu výhodou
    • zdatnost při odběrech
    • spolehlivost a zodpovědnost
    • přesnost a pečlivost
    • příjemné vystupování

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • smlouvou na HPP
    • příjemným pracovním prostředím
    • nadstandardním platovým ohodnocením
    • stravenky
    • 3 dny sick days

Nástup možný ihned/dohodou.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis na info@jobsolution a.s. Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Stravenky, Sick days,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

4.9.2018