ODBĚROVÁ SESTRA – Praha 4 - zkrácený úvazek - 20 hodin týdně

Pro našeho klienta, který poskytuje kompletní služby v laboratorní diagnostice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Odběrová sestra.

Z důvodu rozšíření vlastní sítě odběrových pracovišť hledáme vhodného kandidáta na pozici:

ODBĚROVÁ SESTRA – HPP - zkrácený úvazek 20 hodin týdně - Praha 4

Jste zruční při odběrech? Pozorní při kontrole žádanek? Rozumíte si s pacienty?

Je Vaše odpověď ANO?

Pak hledáme právě Vás!

 Co bude vaším úkolem?

    • kontrola úplnosti a shody přijatých žádanek k vyšetřením s identifikací pacienta
    • odběr primárních vzorků materiálu (zejména venózní a kapilární krve)
    • příprava vzorků k transportu a distribuci do laboratoře
    • komunikace s lékaři a pacienty
    • vedení dokumentace v rámci odběrového pracoviště
    • udržování provozu odběrového pracoviště

 Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • středoškolské zdravotnické vzdělání – obor všeobecná sestra
    • osvědčení k výkonu zdrav. povolání bez odborného dohledu výhodou
    • praxe výhodou
    • spolehlivost a zodpovědnost
    • přesnost a pečlivost
    • příjemné vystupování

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • smlouvou na HPP (úvazek 20 hodin týdně)
    • příjemným pracovním prostředím
    • nadstandardním platovým ohodnocením
    • pracovní doba pondělí – pátek od 6:30/7:00 do 10:30/11:00
    • práce je vhodná i pro důchodce a maminky na mateřské/rodičovské dovolené

Nástup možný ihned/dohodou.

Místo odběrového pracoviště je Praha 4.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

28.4.2019