Odběrová sestra 20 hodin týdně praha

Pro našeho klienta, poskytovatele kompletních služeb v laboratorní diagnostice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Odběrová / Zdravotní sestra. Společnost provádí široké spektrum rutinních i vysoce specializovaných laboratorních vyšetření z oboru klinické biochemie, hematologie, alergologie a klinické imunologie, lékařské mikrobiologie (parazitologie, virologie, bakteriologie). Z důvodu zkvalitnění poskytovaných služeb hledáme vhodnou uchazečku na pozici:

 ODBĚROVÁ SESTRA

Jste zruční při odběrech? Pozorní při kontrole žádanek? Rozumíte si s pacienty?

Dovedete si představit Vaše působení nejen na odběrových pracovištích, ale i občas zaskočit v ambulanci v rámci Prahy?

Je Vaše odpověď ANO? Pak hledáme právě Vás!

 Co bude vaším úkolem?

      • odběry biologického materiálu

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

      • středoškolské zdravotnické vzdělání – obor všeobecná sestra
      • osvědčení k výkonu zdrav. povolání bez odborného dohledu výhodou
      • zdatnost při odběrech
      • možnost dojezdu po Praze kdekoliv
      • časová flexibilita
      • spolehlivost a zodpovědnost
      • přesnost a pečlivost
      • příjemné vystupování

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

      • smlouvou na HPP na max. 20 hodin týdně
      • příjemným pracovním prostředím
      • nadstandardním platovým ohodnocením

  Nástup možný ihned/dohodou.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis na info@jobsolution a.s. Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na částečný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

29.10.2018