Nabídka čeká na schválení

Do zdravého mexického občerstvení Rancheros, hledáme nové zaměstnace na pozici obsluhy.

Náplň práce: obsluha zákazníků, dotváření pokrmů, práce s kasou.

Požadujeme: především příjemné vystupování, spolehlivost a pečlivost. Praxe v oboru výhodou, ne však podmínkou, vše potřebné Vás naučíme.

Nabízíme: přátelské prostředí, práci s kvalitními a čerstvými potravinami, zaškolení, dotované stravovaní na pracovišti, bezplatné poskytnutí pracovních uniforem, mzdu na osobním účtu ve stanoveném termínu.Spoustu volného času v systému práce krátký/dlouhý týden.

Nástup: ihned nebo dle domluvy.

Typ smluvního vztahu: HPP i DPP.

V případě zájmu zasílejte svůj životopis na [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Korunní 810/104)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na dohodu

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

22000 Kč/měs.

Datum zadání:

6.9.2019