Obsluha svařovacího robota od 25.000 Kč + ubytování JK.

Náplň práce:

obsluha svařovacího robotu

svářečské a zámečnické práce

Požadujeme:

SOU strojírenského směru

praxe v oboru, znalost výkresové dokumentace

znalost práce na PC

Nabízíme:

od 130 Kč/hod

ubytování

příspěvek na ubytování

příspěvek na stravné

možnost záloh

možnost práce přes čas

dlouhodobá spolupráce

nástup ihned nebo dle dohody

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Česká Republika

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

18.12.2017