Obsluha na gastronomických akcích

Obsluha na gastronomických akcích (catering)

Pro našeho významného klienta hledáme brigádníky na pozici: Catering/obsluha na společenských akcích do Hradce Králové. Akce nemusí být jen v HK, jezdí se i po celé ČR, odvoz z HK vždy zajištěn.

Směny: 12 - 16 hodinové (celodenní)

Náplň práce:

    • obsluha návštěvníků akcí
    • příprava tabule/stolování
    • připravování občerstvení a jeho následné roznášení
    • následný úklid nádobí apod. po skončení akce

Požadujeme:

    • věk 18+
    • potravinářský průkaz
    • čistý výpis z TR
    • spolehlivost, dochvilnost apod.!
    • zkušenost s cateringem/obsluhou podmínkou (vystudovaní číšníci/servírky!)
    • zájem o práci
    • reprezentativní a příjemný vzhled (žádné piercingy ani tetování na viditelných místech)

Nabízíme:

    • mzdu 150,-/hod
    • různorodou práci
    • motivační mzdové ohodnocení
    • dlouhodobou spolupráci
    • praxi v gastronomii
    • férové jednání

informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Benefity:

Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

20.3.2018