Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta Westfalia Metal s.r.o. který je součástí Thuman Group a má své sídlo v Hustopečích u Brna, hledáme nové členy týmu na pozici: Obsluha lisovací linky.

Náplň práce:

  • úpravy nástroje a přestavba v rozsahu příslušející obsluze lisu
  • práce na 12ti hodinové směny (krátký/dlouhý týden) - příplatky za nepřetržitý provoz a noční směny.

Požadavky:

  • vzdělání: vyučení v oborech strojírenských / technických - výhodou
  • zkušenost s prací s kovy
  • manuální zručnost, pečlivost
  • školení vazače břemen, jeřábníků, VZV - výhodou

Co nabízíme:

MZDA 20 000 KČ + 2 500 KČ VARIABILNÍ ODMĚNY
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • jednorázový náborový příspěvek 7 500 kČ
  • motivující finanční ohodnocení
  • praní a servis pracovních oděvů
  • dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na penzijní připojištění
  • odborné a jazykové kurzy, školení
  • firemní akce
  • příspěvek na závodní stravování
  • odměna k životnímu jubileu / odměna k pracovnímu výročí
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • péče o zaměstnance - ovoce v zimě, očkování atd.
V případě zájmu o tuto pozici nás kontaktujte na mailu [e-mail byl skryt] tel. 778 529 233

Pracoviště:

Jihomoravský kraj

Datum zadání:

27.7.2018