Obsluha lisovací linky - náborový příspěvek až 15.000 Kč!

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta působícího v automotice, hledáme vhodné uchazeče na pozici Nástřojář!

Náplň práce:

  • Obsluha lisovací linky
  • Úpravy nástroje a přestavba v rozsahu příslušející obsluze lisu

Požadavky:

  • Vyučení v oborech strojírenských / technických - výhodou!
  • Zkušenost s prací s kovy - velkou výhodou!
  • Manuální zručnost, pečlivost
  • Školení vazače břemen, jeřábníků, VZV - velkou výhodou!
  • ochota pracovat krátký/dlouhý týden - příplatky za nepřetržitý provoz a noční směny

Nabízíme:

  • Práci na HPP, jednorázový náborový příspěvek 15.000,- Kč
  • Motivující finanční ohodnocení - mzda až 30.000.,- // dle zkušeností
  • Nadstandartně ohodnocené noční směny
  • Skvělé benefity (praní a servis pracovních oděvů, přísp. na závodní stravování, 5 týdnů dovolené, přísp. na penzijní připojištění, odborné a jazykové kurzy a školení, firemní akce)
  • Péče o zaměstnance – ovoce v zimě, očkování atd.,odměny k životnímu jubileu a k pracovnímu výročí, zvýhodněné mobilní tarify
  • Nástup možný IHNED!, Místo výkonu: Brno - Hustopeče
V případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mailu: [e-mail byl skryt], či tel.: 774 285 555 Kdykoliv PO - PÁ od 8:00 - 17:00.

Pracoviště:

Jihomoravský kraj

Datum zadání:

25.2.2018