Pro našeho zákazníka v oblasti chemického průmyslu hledáme vhodné kandidáty na pozici obsluha linky

Náplň práce:

  • kompletace hotových výrobků
  • kontrola výrobků

Požadujeme:

  • ochotu pracovat ve stoje
  • manuální zručnost

Nabízíme:

  • 3 směnný provoz
  • mzda 87kč/h + příplatky
  • dotované stravování
  • lehká manuální práce
V případě zájmu nás kontaktujte na tel čísle 725 145 569

Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ústecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Datum zadání:

5.10.2017

Podobné nabídky

Hledaní práce

OBSLUHA LAKOVACÍ LINKY ADECCO spol.s r.o. | Plzeňský kraj

Obsluha lisovací linky JOB LEADER CZECH s.r.o. | Jihomoravský kraj

Operátoři zákaznické linky JOB LEADER CZECH s.r.o. | Ústecký kraj

Operátor výrobních linek JOB LEADER CZECH s.r.o. | Ústecký kraj

Operátor stáčecí linky ADECCO spol.s r.o. | Plzeňský kraj


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */