Obsluha laseru vhodné i pro absolventy

Nabídka již není aktuální

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici Obsluha laseru

Nabízíme:

Zajímavou práci v rozvíjející se stabilní české firmě Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu Velmi dobré finanční ohodnocení a firemní benefity Školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru Závodní stravování nebo příspěvek na stravování Lokalita: Šluknovský výběžek, okres Děčín Mzda: 80-140 Kč/hod Směnnost: 1 směna

Náplň práce:

Plnění plánu výroby dle zadání Každodenní odvod odvedené práce Dodržování pořádku na pracovišti dle nastavených standardů Dodržování předepsaných technologických postupů výroby Správa zapůjčeného nástroje, nářadí a přípravků Kontrola a údržba stroje předepsané pro obsluhu stroje

Požadujeme:

Vzdělání: střední odborné s výučním listem (mechanik, obráběč kovů, programátor atp.), příp. SŠ strojírenského zaměření Částečná znalost programování výhodou Znalost a orientace ve výkresové dokumentaci Vazačský a jeřábnický průkaz, průkaz na VZV výhodou Pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost Ochota pracovat ve směnném provozu Kontaktní email: [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Liberecký kraj, Ústecký kraj

Datum zadání:

14.2.2018