Obsluha CNC soustruhu

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici CNC soustružník/soustružnice do našeho týmu. Zabýváme se vývojem a výrobou strojů a zařízení pro automobilový průmysl. Jsme zárukou stabilní práce.

Náplň Vaší budoucí práce:

    • Budete samostatně pracovat na CNC soustruhu STYLE.
    • Vyrábíte, kontrolujete a měříte díly z oceli, nerezu, mosazi a hliníku.
    • Seřizujete CNC soustruh a provádíte nástrojové korekce.
    • Vypracováváte technologický postup na konkrétní dílec.
    • Stroj a přidělené nářadí, nástroje, měřidla a ostatní vybavení čistíte a pečujete o ně.
    • Pracujete s výkresovou dokumentací.

Požadavky na kandidáta:

    • Vzdělání v oboru obrábění kovů (nebo příbuzném oboru)
    • Schopnost číst výrobní dokumentaci.
    • Znalost pracovních postupů v oblasti soustružení a orientace ve výrobní technologii
    • Smysl pro dodržování bezpečnostních pravidel na pracovišti
    • Zodpovědnost za kvalitu výrobků, samostatnost, manuální zručnost, pečlivost, technické myšlení

Nabídka a bonusy:

    • Zajímavá a různorodá práce
    • Jednosměnný provoz
    • Pružné využití pracovní doby
    • Týden dovolené navíc
    • Stravenky

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hořice (Husova 2153)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Stravenky, Dovolená navíc, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

22000 - 28000 Kč/měs.

Datum zadání:

5.5.2020