Společnost zabývající se vývojem a výrobou strojů pro (zejména automobilový) průmysl přijme soustružníka na CNC soustruh.

Náplň práce:
• Samostatná práce na soustruhu
• Kontrola měřením
• Spolupráce s ostatními celky společnosti

Požadavky:
• Odborné vzdělání technického směru
• Orientace ve výkresech
• Znalost používání měřidel
• Manuální zručnost

Nabídka:
• Odpovídající finanční ohodnocení (26 – 30 000,— Kč)
• Jednosměnný provoz
• Různorodost pracovních úkolů
• Činnost, která má jasný smysl a účel
• Sehraný tým kolegů
• Týden dovolené nad rámec zákona
• Parkování v areálu
• Stravenky
• VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hořice (Husova 2153)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Stravenky, Dovolená navíc, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

13.7.2018