!!! Obsluha CNC laseru, 120kč/hod, příplatky, ubytování

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pracujte pro strojírenskou společnost, která patří mezi významné výrobce a dodavatele v segmentu výroby a dodávek dílů, svařovaných sestav a montovaných skupin pro výrobce zemědělské, dopravní a manipulační techniky.

Práce v Letovicích okres Blansko

Náplň práce:

    • Založení materiálu
    • Obsluha CNC stroje podle programu
    • Základní kontrola
    • Údržba stroje

Požadavky

    • Praxi na řezacích laserech Trumpf v kovovýrobě nebo praxi jako strojní zámečník nebo podobné
    • Ochotu se učit
    • Čtení výkresové dokumentace
    • Znalost práce s posuvnými měřidly, úhloměry
    • Základná znalost PC

Nabízíme

    • Nástupní mzda 120 Kč/hod
    • Příplatky dle zákoníku práce
    • Práce na trvalý pracovní poměr, doba neurčitá
    • UBYTOVÁNÍ ZDARMA

V případe zájmu mne kontaktujte: Gerega Martin, +420 604 142 829, +421 948 846 222.

Životopis posílejte na nabor2@amikov.com

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Letovice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

5.9.2018