Hledáme kolegy a kolegyně s technickým vzděláním, znalostí strojírenské dokumentace a měřidel, nyní s náborovým

příspěvekem ve výši 50.000,- Kč!

Popis pozice:

- seřizování, programování a obsluha CNC karuselů

Požadujeme:

- technické vzdělání nebo praxi v oboru

- výhodou znalost programu Siemens Sinumerik 840D

- 12 hod.směny, denní/noční, po - pá

Nabízíme:

- zajímavou, různorodou práci

- finanční ohodnocení stanovené individuálně

- benefity (příspěvek na dopravu/ubytování, dotované stravování, odměna za doporučení nového kolegy,

možnost vzdělávání a profesního růstu a další výhody).

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Zámrsk (Zámrsk 10)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Jazykové kurzy, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

10.9.2018