Oblastní manažer prodejen s Nj

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta, stabilní a rozvíjející se retailovou společnost, hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici: oblastní manažer prodejen s Nj.

Vaše náplň práce a zodpovědnosti:

Zodpovědnost za chod a provoz prodejen ve svěřeném regionu Zodpovědnost za nábor a rozvoj a motivaci pracovníků Dohled nad vzhledem a čistotou prodejen Zodpovědnost za 100% vykrytí zalistovaným sortimentem Nastavení opatření ohledně čerstvosti zboží Inventurní výsledky ve vztahu k obratu

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti:

VŠ vzdělání Aktivní znalost německého jazyka slovem i písmem Alespoň 3 roky praxe v oboru (nejlépe diskont) Zkušenost s náborem, vedením a motivováním týmu Ochota cestovat Cílevědomost, velké pracovní nasazení, pozitivní postoj k obchodu Znalost práce na PC – především balíček MS Office Příjemné a přátelské vystupování Svědomitost, pečlivost, loajalita ke společnosti Časová flexibilita

Náš klient nabízí:

Práci na HPP ve stabilní mezinárodní společnosti Dobré platové ohodnocení Kvalitní trenérský program Po zaškolení služební vůz i pro soukromé účely, mobil, notebook V případě, že Vás náš inzerát zaujal a splňujete výše uvedené podmínky, zašlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu: [e-mail byl skryt]. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení/přeposlání dál! Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme. Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Datum zadání:

3.6.2015

Podobné nabídky

Hledaní práce

EXPORT SALES REPRESENTATIVE s NJ - PRAHA Future Recruitment s.r.o. | Praha 8
Sleva na firemní produkty, Multisport karta, Jazykové kurzy

Produktový manažer Reedog s.r.o. | Praha
Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Stravenky, Dovolená navíc, Home office, …

Vedoucí prodejny Praha - Letňany Dráčik - DUVI CZ s.r.o. | Praha

Podpora prodejny - ubytování ZDARMA Mark2 Corporation Czech, a.s. | Praha

Zástupce vedoucího prodejny Praha Agentura Salvia, s.r.o. | Praha


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */