Obchodný manažér (Nitra)

Nabídka již není aktuální.

Do nášho dynamického tímu spoločnosti KUBOUŠEK SK, s.r.o., s dlhoročnou tradíciou na trhu, hľadáme schopného kandidáta na pozíciu: Obchodný manažér

Požiadavky:

    • SŠ / VŠ vzdelanie technického zamerania
    • praxe v oblasti predaja
    • skúsenosti s technológiou spracovania plastov výhodou
    • pokročilá znalosť NJ alebo AJ
    • znalosť práce na PC - MS Office (Word, Excel, Outlook)
    • vodičský preukaz sk. B
    • veľmi dobré komunikačné, vyjadrovacie, reprezentatívne a organizačné schopnosti
    • pro-zákaznícky prístup
    • reprezentatívne vystupovanie

Náplň práce:

    • starostlivosť o potenciálnych aj existujúcich zákazníkov
    • získavanie nových obchodných príležitostí
    • tvorba ponúk, príprava a uzatváranie obchodných zmlúv
    • zisťovanie spokojnosti zákazníkov
    • udržiavanie obchodných vzťahov
    • orientácia na trhu (odborná orientácia, aktivity a ceny konkurencie, trendy)
    • vzdelávanie sa v oblasti technológií spracovania plastov a automatizácie

Ponúkame:

    • pozície v stabilnej a silnej spoločnosti
    • práca na hlavný pracovný pomer
    • dynamický zavedený tím profesionálov
    • zaujímavé firemné benefity
    • možnosť kariérneho a profesionálneho rastu
    • prepracovaný systém ďalšieho vzdelávania
    • motivačné finančné ohodnotenie
    • stravné lístky

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Slovensko (Lidická 1937)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Flexi – poukázky, Notebook, Stravenky, Dovolená navíc, Home office, Služební auto, Příspěvek na stravu, Mobilní telefon, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

28.6.2017
/* Not affection functionality */