Obchodník s čistotou - motivující fix a bonusy z prodeje

Jsme rodinná úklidová firma, která úspěšně působí na trhu již 20 let. Čistota prostor a spokojenost zákazníků je základem naši společnosti. Momentálně procházíme nejúspěšnějšími časy a chceme, abyste u toho byli s námi. Proto hledáme do svého týmu obchodníka s čistotou.

Náplň práce:

  • Vyhledávání nových zákazníků a práce se stávajícími
  • Vyřizování poptávek na úklid
  • Tvoření harmonogramu úklidu a časového rozvrhu tak, aby naše služby byly dodány včas
  • Práce v interním CRM

Požadujeme:

  • Chuť do práce a vášeň dělat obchod
  • Komunikativnost a proklientský přístup
  • Zkušenosti v obchodě budou výhodou
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • Možnost výdělku od 40 000 Kč dle vaši šikovnosti
  • Přesně stanovený fix s možnosti ovlivnění podle výkonu
  • HPP nebo IČO
  • Práci v prosperující společnosti
  • Motivující bonusy z prodeje
  • Zaučení při nástupu
  • Odborné školení
  • Mobil
  • Notebook
  • Sdílené auto
  • Firemní akce
  • Výlety
  • Možnost občasného home office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Kariérní růst
Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha (Praha - Kyje)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

40000 - 80000 Kč/měs.

Datum zadání:

14.10.2021
OK
/* Not affection functionality */