OBCHODNÍK - PRÁCE S KLIENTY, výdělek až 70 000,- Kč

“MÁŠ AMBICE PROSADIT SE V OBLASTI OBCHODU??” Chceš za sebou vidět reálné výsledky a spokojené klienty??¨ Máš za sebou dílčí splněné cíle?? Třeba i malé úspěchy??? Pokud ano, hledáme právě tebe!!! Jestliže hledáš snadnou práci s vysokým výdělkem, nečti dál!!! Hledáme nadšeného srdcaře s ochotou pomáhat!!! Pokud do toho půjdeš, maš šanci prosadit se a profesně i osobně růst!

Jaká bude tvoje náplň?

  • povedeš obchodní jednání s našimi klienty, zajišťuješ jejich potřeby
komplexně řešíš možnosti, jak ušetřit náklady v domácnosti a jak využít ověřené služby
  • každodenně s nimi komunikuješ vrámci domluvených schůzek.
  • uzavíráš obchod v sektotech energií, TV/internet a telekomunikacích

Požadujeme:

  • ochotu učit se nové věci
  • uživatelskou znalost PC
  • počet míst - 3

Nabízíme:

  • pokud do toho půjdeš, maš šanci prosadit se a profesně i osobně růst
  • NADSTANDARDNÍ FINANCE - umíme ocenit, když má někdo výsledky
  • ŽÁDNÉ LIMITY NA PROVIZÍCH, JE TO JEN NA TOBĚ!!
  • dlouhodobou spolupráci ve stabilní a zavedené firmě, která i v této době dokáže zvyšovat příjmy!!

Co zajistíme?

důkladné zaškolení a následně pak pravidelné školení v oblasti prodeje trvalou podporu obchodní spolupráce a poradentsví ze strany společnosti vlastní kancelář s veškerým technickým vybavením

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Plzeň (Náměstí republiky č. 28,)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

35000 - 70000 Kč/měs.

Datum zadání:

8.10.2021
OK
/* Not affection functionality */