Obchodník - kancelářská technika - oblast severní Čechy

Axial Personnel Agency, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pro našeho klienta, významnou zahraniční společnost zabývající se prodejem výpočetní techniky, hledáme kandidáta na pozici MANAŽER PRO OBCHOD pro oblast severní Čechy.

Hledáme osobu samostanou, komunikativní, s citem pro obchod a znalostí oblasti výpočetní techniky a IT řešení.Preferujeme uchazeče, kteří dokáží s nasazením pracovat na obchodních případech, troufnou si samostatně rozhodovat a pracovat na budování vlastní klientely.

Náplň práce:

- Komunikace s externími zákazníky tak telefonicky tak osobně

- Akvizice nových obchodních příležitostí

- Prezentace služeb a produktů u zákazníka

- Zpracovávání dokumentace, smluv a agendy

- Vypracovávání cenových nabídek, uzavírání obchodních smluv

- Práce s interním informačním systémem společnosti

- Administrativní, kancelářské a kontrolní práce

- Pravidelný reporting na denní bázi

Preferujeme uchazeče s minimálně středoškolským vzděláním, alespoň základní znalostí angličtiny, reprezentativním vystupováním a řidičským průkazem sk. B. Zkušenosti s obchodem vítány.Samozřejmostí je zodpovědnost, proklientský přístup, vysoké pracovní nasazení.

Nabízíme:

- Práce ve stabilní perspektivní společnosti

- Dlouhodobá spolupráce

- Práce v mladém dynamickém kolektivu

- Stabilní příjem- Zajímavé finanční ohodnocení

- Zaměstnanecké výhody

- Odborný profesní růst osobnosti

- Notebook

- Mob. telefon

- Auto

- Home office

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

severní Čechy

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Notebook, Stravenky, Home office, Služební auto, Mobilní telefon, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

7.11.2018