Obchodní zástupce

Nabídka čeká na schválení

Hledáme obchodního zástupce pro distribuci motorových olejů a náhradních dílů v České republice.

Náplň práce:

hledání nových zákazníků

správa stávajících zákazníků

vyřizování telefonních hovorů, e-mailů

vyřizování přijatých objednávek

rozvoz zboží ( olejů a náhradních dílů) stávajícím zákazníkům

evidence skladových zásob

vytváření obchodní sítě včetně rozvozových tras

Pracovník může být z těchto lokalit:

Praha - centrální kancelář v Praze 8 - Libeň

Česká Lípa, Nový Bor - sklady

Čáslav - sklady

Životopis zasílejte vč. osobní fotografie.

Pořadujeme:

řidičský průkaz skup. B, B1 do 3500t min.praxe řízení 1 rok nutností (aktivní řidič)

zkušenost s prací obchodního zástupce nebo práce v automobilovém odvětví výhodou

znalosti technického směru, znalost motorových vozidel výhodou

znalost MS Office word, excel, zodpovědnost

komunikační a organizační schopnosti

samostatnost, zralost, odpovědnost

Nabízíme:

stabilní platové ohodnocení + provize z prodeje

práce v dynamicky se rozvíjející společnosti, která je součástí obchodní skupiny EWR Group. a.s.

možnost dalšího profesního růstu

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 8 (Karla Hlaváčka 3)

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Notebook, Příspěvek na dopravu, Home office, Služební auto, Mobilní telefon, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

Obchod

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

2.5.2018