Obchodní zástupce prosvětlovacích systémů

Axial Personnel Agency, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se prodejem/montáží/servisem protipožárních a prosvětlovacích systémů hledáme vhodného uchazeče na pozici Obchodní zástupce s možností později zastávat funkci vedoucího pobočky.

Náplň práce:

    • Pravidelný kontakt se stávajícími obchodními partnery
    • Získávaní nových obchodních partnerů
    • Technické poradenství k našim produktům a návrhy systémových řešení
    • Kompletní prodejno-obchodní realizace od kalkulace po uzavření obchodního případu
    • Intenzivní spolupráce s ústředím firmy

Požadujeme:

    • Stavební nebo strojařské vzdělání (podmínkou), vysokoškolské vzdělání výhodou
    • Značné vědomosti minimálně v jedné z výše popsaných oblastí naši činnosti
    • Komunikativní znalost NJ podmínkou (minimálně na úrovni pokročilý)
    • Zkušenost s prodejem alespoň 5 let
    • Vysoké nasazení
    • Samostatnost, komunikativnost, týmový hráč

Nabízíme:

    • Zázemí stabilní internacionální společnosti, korektní jednání
    • Služební auto, notebook, mobilní telefon
    • Místo výkonu práce - sídlo firmy v Židlochovicích
    • Možnost práce z domu/homeoffice
    • Finanční ohodnocení v závislosti od vzdělání a praxe dle dohody
    • Nástup dle dohody. Nejpozději 1.1.2019

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Židlochovice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Němčina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

7.11.2018
OK
/* Not affection functionality */