Obchodní zástupce pro region Čechy – nástrojová ocel

Do rozšiřujícího se týmu hledáme zkušeného obchodního zástupce pro prodej nástrojové tažné oceli.

Náplň práce:

  • aktivní akvizice nových klientů, navazování nové spolupráce a celkové rozšíření portfolia klientů
  • tvorba nabídek, vyjednávání podmínek, uzavírání smluv
  • fakturace, objednávky
  • zajišťování příjemek zboží do systému
  • podílení se na cenotvorbě

Požadujeme:

  • znalost konstrukční a nástrojové oceli
  • uživatelská znalost MS Office (Word, Excel atd.)
  • jazyková vybavenost výhodou
  • komunikativní a reprezentativní vystupování
  • zkušenosti na obchodní pozici min. 2 roky v prodeji oceli a znalost materiálů
  • přehled o cenách oceli na českém trhu
  • portfolio již zajetých klientů
  • ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme:

  • atraktivní finanční ohodnocení 10% ze zisku
  • uplatnění v zavedené společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • notebook, telefon s neomezeným tarifem, automobil i k osobním účelům
  • nástup možný ihned
  • pracoviště: Čechy
  • zázemí kanceláře: Tachlovice (Praha – západ)
V případě volejte kontaktní osobu - pana Lukáše Petríka na tel: 775 859 555

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Datum zadání:

12.11.2018
OK
/* Not affection functionality */