Obchodní zástupce pro námořní a leteckou dopravu

Nabídka již není aktuální

Pro našeho klienta z oblasti dopravy a logistiky hledáme nové kolegy na pozici Obchodní zástupce pro silniční dopravu / pro námořní dopravu.

Náplň práce:

  • Péče o stávající portfolio klientů v ČR (oblast Aš - Jihlava)
  • Akvizice nových zákazníků
  • Vyjednávání o cenových nabídkách
  • Účast při organizaci prodejních akcí

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání
  • Obchodní zkušenosti v oboru spedice, či technickém oboru vítány
  • Obchodní duch a vystupování
  • Vyjednávací schopnosti
  • Nadšení, proaktivní přístup, vlastní organizace pracovního času
  • Komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme:

  • Dynamickou práci, možnost kariérního růstu
  • Stabilní zaměstnání v zavedené společnosti - kancelář Praha-západ
  • Předání know-how v oboru
  • Služební automobil, mobilní telefon, notebook
  • Motivační finanční ohodnocení + Bonusový systém
  • Firemní vzdělávání, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení a benefity
V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na e-mailu: [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Praha, Středočeský kraj

Datum zadání:

7.11.2017