Obchodní zástupce pro jižní Moravu

Do našeho obchodního týmu hledáme nového kolegu / novou kolegyni na pozici: Obchodní zástupce pro jižní Moravu

Požadujeme:

    • samostatnost, spolehlivost a pečlivost
    • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
    • chuť se učit novým věcem
    • aktivní přístup k práci
    • trestní bezúhonnost
    • řidičský průkaz skupiny B, být aktivním řidičem
    • uživatelskou znalost práce s PC a dobrou znalost MS Office

Výhodou:

    • zkušenosti v obchodním úseku, především s prodejem na zemědělském hobby trhu
    • komunikační a obchodní dovednosti
    • znalost softwaru Money S5

Náplň práce:

    • plnění stanovených cílů
    • pečovat o maloobchodní a velkoobchodní partnery (zahrádkářské prodejny, zahradní centra, zahradnictví, realizační zahradnické firmy, drogerie) a hobby markety
    • řízení a rozvíjení obchodních aktivit se stávajícími partnery ve svěřeném regionu
    • přispívání k budování obchodních značek společnosti a dobrého postavení na trhu
    • monitorování trhu a vyhledávání nových obchodních možností
    • zjišťování potřeb obchodních partnerů
    • řešení reklamací/vratek

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
    • práci v mladém perspektivním kolektivu
    • pružnou pracovní dobu
    • služební auto k výkonu funkce obchodního zástupce
    • mobilní telefon, pracovní notebook
    • odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na vykonané práci
    • zaměstnanecké slevy na sortiment
    • 25 dnů dovolené / rok

Nástup:

    • co nejdříve

Písemné přihlášky ve formě motivačního dopisu doloženého profesním životopisem s uvedením údajů o dosavadní praxi zasílejte v elektronické podobě na adresu personalni@agrobio.cz.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Notebook, Stravenky, Dovolená navíc, Home office, Služební auto, Sick days, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

30.11.2022