Obchodní zástupce / Obchodní zástupkyně

Pro našeho významného klienta, úspěšnou českou společnost, která pomáha firmám spolehlivě a bezpečně pracovat s daty, hledáme kandidáty na pozici : Obchodní zástupce / Obchodní zástupkyně.

Požadavky

      • komunikační schopnosti a spolehlivost
      • dobré reprezentativní vystupování
      • obchodní uvažování
      • samostatnost a schopnost vlastní organizace času
      • systematické přistupování k práci
      • uživatelská znalost PC
      • ŘP sk. B

Náplň práce

      • prodej služby bezpečného zálohování a ochrany dat
      • vyhledávání nových obchodních příležitostí a jejich prodej
      • péče o získané zákazníky a jejich obchodní podpora
      • samostatné vyjednávání obchodních případů
      • příprava nabídek a uzavírání smluv

Nabízíme

      • zajímavou práci v dynamickém kolektivu v soukromé české společnosti bez zahraniční účasti
      • hlavní kanceláře v Praze 6 – v dostupnosti Metra A
      • flexibilní pracovní dobu + možnost práce z domova
      • v případě zájmu možnost provozu vlastního osobního vozu
      • odpovídající platové podmínky včetně odměňovacího systému
      • poukázky na stravování
      • firemní telefon a notebook
      • po 12 měsících 1 týden dovolené navíc
      • zaškolení do problematiky / 1 měsíc /
      • nástupní plat 30 tis. Kč

Těšíme se na váš životopis, který prosím zašlete na email adresu. Pokud připíšete i pár řádek o vás, budeme rádi.

UPRAVIT

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

3.10.2017