Obchodní zástupce/manažer pro klíčové klienty

Nabídka již není aktuální

Jsme mladá a dynamická česká obchodní společnost, která se zabývá velkoobchodním prodejem hodinek a šperků. Na český a slovenský trh dodáváme ve výhradním zastoupení hodinky značek NAUTICA, VERSUS VERSACE, PIERRE LANNIER a spoustu dalších. V současné době hledáme nového kolegu do našeho obchodního týmu, který přispěje k dalšímu rozvoji naší firmy.

Náplň práce:

    • Péče o stávající klíčové klienty
    •  Budování dobrých vztahů se zákazníky
    •  Podílení se na rozvoji zákaznického portfolia
    •  Pravidelný reporting z trhu
    •  Obchodní a akviziční činnost
    • Spolutvorba obchodní taktiky a strategie

 Požadujeme:

    •  Dobré komunikační a reprezentační schopnosti a dovednosti
    •  Schopnost analýzy potřeb a požadavků zákazníka
    •  Cílevědomost a orientace na výsledek
    •  Aktivní řidič ( řp. sk. B) , ochota cestovat
    •  Předešlou praxi na pozici obchodního zástupce
    •  Odolnost vůči stresu a konkurenčnímu prostředí
    •  Časovou flexibilitu
    •  Znalost práce na PC - MS Office ( Word, Excel )

Nabízíme:

    •  Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
    •  Fixní plat + provize
    •  Auto i k soukromým účelům, mobilní telefon, tablet
    •  Úvodní zaškolení a adaptační proces
    •  Stravenky, občerstvení na pracovišti
    •  Sleva na firemní produkty
    •  Možnost karierního růstu, přátelské, profesionální a stabilní zázemí moderní firmy

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Cejl 40/107)

Typ smluvního vztahu:

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Notebook, Stravenky, Jazykové kurzy, Home office, Služební auto, Mobilní telefon, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

2.7.2018