Obchodní specialista cloudových služeb

Do našeho pražského obchodního týmu hledáme nového kolegu - obchodníka, který bude s chutí prodávat naše profesionální velké cloudy, které využívá množství našich významných obchodních partnerů.

Master Internet je poskytovatelem serverových služeb.  V ČR máme 2 datacentra – v Praze a v Brně. Pro zákazníky zajišťujeme sererhousigové služby, stavíme a pronajímáme servery a také jsme poskytovatelem velkých profesionálních Cloudů. Kromě toho máme v Brně divizi vývoje aplikací pro mobilní telefony, které jsou překládány do několika desítek světových jazyků a distribuovány po celém světě.

Více o naší práci naleznete zde:

www.master.cz

www.masterapp.cz

Náplň práce:

    • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
    • Navazování dlouhodobých obchodních vztahů
    • Vyjednávání obchodních podmínek
    • Okrajově péče o svěřené zákaznické portfolio
    • Tvůj pracovní týden bude vypadat zhruba tak, že dva dny si budeš navolávat schůzky  zbývající čas budeš jezdit po jednáních a dalších obchodních a netwotkingových akcích
    • Budeš se pohybovat v blízkosti Hubů a Inkubátorů, snídat budeš na BforB
    • Obchodní asistentka tu bude pro tebe jako administrativní opora a další kolega Ti bude pomáhat s technickými znalostmi

Bez čeho se na této pozici neobejdeš?

    • Předchozí zkušenosti na obchodní pozici (ideálně z IT sektoru)
    • SŠ/VŠ vzdělání technického či ekonomického zaměření
    • Zájem o obchod v IT oblasti
    • Orientace v IT
    • Být schopen umět analyzovat potřeby zákazníka
    • Komunikativní, flexibilní osobnost, se schopností dobré organizace času
    • Reprezentativní vystupování
    • Pečlivost, systematičnost, trpělivost

Nabízíme:

    • Mnoho zajímavých produktů a služeb k prodeji z oblasti IT (webhosting, SW, IoT atd.) – je na tobě, co budeš prodávat, nebudeme tě nutit prodávat konkrétní produkt či službu, chceme, aby sis sám vybral, co Ti bude sedět
    • Zázemí zavedené datacentrové pobočky
    • Příležitost mít významný podíl na rozvoji nové divize pro vývoj mobilních aplikací
    • Spolupráci na HPP
    • Fixní mzda + provize
    • Firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky 100 Kč možnost homeoffice, flexibilní pracovní doba, občerstvení na pracovišti zdarma, Multisport karta…)

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Multisport karta, Notebook, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Home office, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

od 50 tisíc

Datum zadání:

3.10.2018