Obchodní ředitel / manažer - oblast potravinářství

Nabídka již není aktuální

Pro rostoucí českou rodinnou společnost, hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici: Obchodní ředitel / manažer v potravinářství.

Vaše pracovní náplň:

  • Zajištění podpory prodeje v 10 provozovnách v rámci Prahy
  • Zavedení nových obchodních a marketingových strategií
  • Zodpovědnost za personální otázky, motivování zaměstnanců
  • Vyhledávání prostor pro nové prodejny a úzká spolupráce při jejich budování

Co Vám nabízíme:

  • Vedoucí pozici v rostoucí rodinné firmě
  • Práci na HPP
  • Nástupní mzdu až 70 000 Kč + bonusy
  • Možnost kariérního růstu
  • Služební automobil

Co čekáme od Vás:

  • Praxe z pozice obchodního manažera (obchod.řetězce, rodinné podniky atp.) -pro oblast potravinářství
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Zkušenosti s vedením týmu podřízených, jejich motivací atp.
  • Flexibilitu a schopnost zvládat více úkolů najednou
V případě zájmu, o tuto pracovní nabídku, nás kontaktujte na e-mailové adrese: [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Praha

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Datum zadání:

27.7.2018