Obchodní ředitel/ka

Do české velkoobchodní společnosti s více než dvaceti letou tradicí, která má i svojí vlastní značku a expanduje v současné době i na zahraniční trhy, hledáme nového/novou kolegu/kolegyni na pozici obchodního ředitele/ky.

 Nabízíme:

        • odpovídající mzdové ohodnocení (fixní mzda + měsíční/čtvrtletní prémie)
        • prostor pro seberealizaci/ kreativitu a zavedení vlastních postupů vedoucích k ekonomickému cíli
        • firemní prostředky pro soukromé účely (automobil, notebook, mobil)
        • po třech letech pracovního poměru 5 týdnů dovolené
        • podpora ze strany vedení
        • kurzy/školení pro zvýšení odborné kvalifikace
        • pružnou pracovní dobu a možnost home office
        • stravenky
        • slevy na firemní produkty
        • zajištěné parkovací místo
        • firemní a teambuildingové akce
        • nové/moderní zázemí s možností využití odpočinkových zón

 Náplň práce:

        • zajištění a koordinace obchodní a prodejní strategie velkoobchodu a maloobchodu
        • odpovědnost za svěřenou firemní značku a její expandování zejm. na zahraniční trhy
        • rozvoj a koordinace spolupráce s internetovými obchody
        • vedení šestičlenného obchodního týmu (nastavení a vyhodnocení prodejního plánu/odměn, motivace týmu, aj.)
        • vytváření a udržování obchodních vztahů a jednání s tuzemskými i zahraničními partnery
        • kooperace s ředitelkou podniku, marketingovým/ ekonomickým/ nákupním odd.
        • pravidelné pracovní cesty v rámci SK a ČR
        • po odeznění pandemie, jednou za měsíc, výjezd na zahraniční cesty (veletrhy, výroční schůzky či obchodní jednání - Itálie, Německo, Polsko, Šanghaj, Hongkong)

 Požadujeme:

        • předchozí praxi na obdobné pozici, min. 5 let
        • analytické, ekonomické a obchodní myšlení
        • aktivní znalost anglického jazyka
        • ochota cestovat (po odeznění pandemie)
        • ŘP. sk. B (aktivní řidič)

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Home office, Služební auto, Příspěvek na stravu, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

7.2.2021