Obchodní manažer v oblasti developerské činnosti

Nabídka již není aktuální

Hledáme nového, obchodně zaměřeného kolegu na pozici Obchodního manažera v oblasti developerské činnosti -> bydlení zaměřujícího se převážně na energetiku, ekologické prvky a inteligentní řízení domácností.

Náplň práce:

  • Podílení se na jedinečných technologických projektech
  • Komunikace se stávajícími zákazníky z velmi rozmanitých sektorů (např. obce, školy, firmy, obchodní partneři..)
  • Akvizice nových zákazníků

Požadujeme:

  • Zkušenosti v oblasti obchodu, podobné zaměření výhodou
  • Perfektní komunikační dovednosti
  • Zodpovědnost, profesionalitu
  • Tah na branku

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení - fix + provize
  • Služební telefon, notebook, po zkušební době automobil
  • Sickdays, flexibilní pracovní doba, home office, účast na konferencích,
zaměstnanecké podíly na zisku na svěřených projektech, atd.
  • Možnost kariérního postupu a kreativně se rozvíjet
  • Velice příjemné pracovní prostředí
  • Nástup možný ihned
Zaujala Vás nabízená pozice? Zašlete nám svůj osobní profil na: [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Jihomoravský kraj, Vysočina

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Datum zadání:

27.7.2018