Obchodně technický zástupce

Pro našeho klienta, zavedenou dynamickou společnost působící zejména na českém a slovenském trhu od roku 2002 s hlavním oborem elektrické testování hledáme kandidáty na pozici Obchodně technický zástupce – Sales manager.

Náplň práce:

    • péče o stávající klientelu v rámci svěřeného regionu
    • prezentace obchodního a výrobního sortimentu
    • odborné poradenství, zpracování návrhu technického řešení
    • vyhledávání nových zakázek, potencionálních zákazníků
    • technické poradenství zákazníkům
    • zpracování cenových nabídek, specifikace objednávek, obchodní administrativa
    • komunikace se zahraničními klienty a dodavateli

Požadujeme:

    • obchodní zkušenosti
    • technické myšlení a představivost
    • technické vzdělání s citem pro obchodní činnost
    • výborné organizační schopnosti a reprezentativní vystupování
    • praxe v oblasti technického prodeje alespoň 1 rok
    • znalost anglického nebo německého jazyka
    • flexibilita, loajalita

Nabízíme:

    • různorodou a zajímavou práci u stabilní společnosti
    • smlouvu na dobu neurčitou po zapracování,
    • zázemí kanceláře - Praha východ
    • nástupní mzda 35 000,- kč brutto+ 4% kplatu z dokončené zakázky
    • stravenky
    • benefity společnosti
    • práce na dobu neučitou

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete prosím svůj aktuální životopis .Děkujeme.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Praha východ)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Stravenky,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Nákupčí, Obchodní zástupce

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Angličtina, Němčina

Plat:

35000 Kč/měs.

Datum zadání:

7.4.2021