Obchodně - technický zástupce v IT

Hledáme posilu pro naše obchodní oddělení pro B2B prodej služeb našich datacenter s vlasními cloudovými platformami. Naším hlavním cílem je pomáhat podnikům s optimalizací jejich serverového řešení a dosahovat co nejvyšší dostupnosti.

Náplň práce:

    • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
    • Navazování dlouhodobých obchodních vztahů
    • Vyjednávání obchodních podmínek
    • Okrajově péče o svěřené zákaznické portfolio
    • Navolávání schůzek, účast na jednáních a dalších obchodních a netwotkingových akcích
    • Budete se pohybovat v blízkosti Hubů a Inkubátorů, snídat budete na BforB

Bez čeho se na této pozici neobejdete?

    • Předchozí zkušenosti na obchodní pozici (ideálně z IT sektoru)
    • SŠ/VŠ vzdělání technického či ekonomického zaměření
    • Zájem o obchod v IT oblasti
    • Orientace v IT
    • Být schopen umět analyzovat potřeby zákazníka
    • Komunikativní, flexibilní osobnost, se schopností dobré organizace času
    • Reprezentativní vystupování
    • Pečlivost, systematičnost, trpělivost

Nabízíme:

  • Mnoho zajímavých produktů a služeb k prodeji z oblasti IT (webhosting, SW, IoT atd.) – je na vás, co budete prodávat, nebudeme vás nutit prodávat konkrétní produkt či službu, chceme, abyste si sami vybrali, co vám bude sedět
  • Obchodní asistentka tu bude pro Vás jako administrativní opora a další kolega bude pomáhat s technickými vědomostmi

  • Firemní iPhone a MacBook, auto

    • Zázemí zavedené datacentrové pobočky
    • Příležitost mít významný podíl na rozvoji nové divize pro vývoj mobilních aplikací
    • Spolupráci na HPP
    • Fixní mzda + provize
  • Firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky 100 Kč možnost homeoffice, flexibilní pracovní doba, občerstvení na pracovišti zdarma, Multisport karta…)

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Multisport karta, Notebook, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Home office, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

od 60 tisíc

Datum zadání:

23.10.2018