Nabídka již není aktuální

Pro naše významného klienta v potravinářském průmyslu hledáme-OBCHODNĚ PROVOZNÍ SPECIALISTKU.

Náplň práce:

  • Normování a kalkulace hotových jídel a polotovarů
  • Komunikace s dodavatelem hotových jídel a polotovarů,
  • Objednávání výrobků a kontrola termínů plnění zakázek
  • Objednávání suroviny na úseku nákupu
  • Vedení a archivace související dokumentace
  • Komunikace s úsekem expedice
  • Příjem a výdej suroviny včetně evidence v informačním systému
  • Administrativně provozní podpora gastro týmů
  • Aktivní komunikace s klienty, řešení reklamací a specifik
  • Prezentace gastro služeb a produktů u stávajících i
potencionálních klientů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání zakončené maturitou, v oboru Gastronomie výhodou
  • Pracovní zkušeností v gastro provozu výhodou
  • Aktivní přístup, samostatnost, komunikativnost, obchodní
dovednosti a chuť podílet se na inovacích
  • Uživatelská znalost práce na PC - MS Excel, MS Word, MS Outlock
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • Mzdový základ 25.000,- motivační systém odměn
  • HPP
  • Zázemí stabilní společnosti
  • zaměstnanecké benefity a výhody
  • možnost seberealizace
  • možnost kariérního a mzdového postupu

Pracoviště:

Ústecký kraj

Datum zadání:

13.8.2017