Obch.-technický konzultant (sanita, instalatérství, vodotopo), Čechy

Nabídka již není aktuální

Příležitost v oblasti obchodu zahraniční výrobní společnosti podnikající v oblasti sanity. Hledáme kandidáta/tku, kterého baví obchod, komunikace, administrativa a cestování. Obch.-technický konzultant (sanita, instalatérství, vodotopo), Čechy Vaše náplň práce

Lokalita pracoviště:

Praha, Střední Čechy, Čechy, práce v terénu (návštěvy velkoobchodů), home office

Náplň práce:

  • rozvíjení dobrých vztahů se stávajícími klienty
  • pravidelné návštěvy velkoobchodů, školení pro personál, instalatéry, projektanty
  • identifikace a navázání kontaktů s novými potenciálními klienty
  • identifikace nových prodejních kanálů (firem z jiných oborů)
  • komunikace a spolupráce s projektanty
  • komunikace se zákazníky o přínosech výrobků a zákaznických benefitů dodávaných s produkty
  • reporting relevantních výsledků vzhledem k prodeji, konkurenci, navštívených prodejních míst, navázané spolupráce s projektanty
  • reporting obchodnímu řediteli v Praze a vedení společnosti v Paříži
Váš profil
  • min. SŠ vzdělání (technické zaměření výhodou)
  • zkušenosti s B2B
  • minimálně 4 roky praxe v obdobné oblasti - sanita, instalatérství, vodotopo (voda, topení, plyn), vytápění a klimatizace
  • komunikativní znalost AJ vítána (není podmínkou)
  • výborné prezentační dovednosti
  • samostatnost, komunikativnost, analytické a koncepční myšlení, organizační schopnosti, iniciativnost, obchodní drive
  • ochota pracovat v terénu, služební cesty
  • řidičský průkaz skupiny B
  • PC – MS office ( Word, Excel,Powerpoint)
Naše nabídka
  • práce na plný úvazek v perspektivní a stabilní firmě s dlouhou tradicí
  • Home Office, placené internetové připojení
  • fixní měsíční plat v závislosti na zkušenostech, profesionálních dovednostech a obchodních kontaktech + variabilní složka z obchodních výsledků
  • 4 týdny dovolené
  • přátelský a nápomocný kolektiv
  • firemní automobil
  • nový mobilní telefon, nový výkonný notebook DELL
  • profesní školení hrazené v rámci společnosti
Zašlete mi prosím Váš životopis s fotografií v ČJ a motivační dopis cílený přímo na tuto pozici. Více detailů případně ráda sdělím na kontaktu – 730 526 120 Referenční číslo: TRKCZ#19614.13 Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem. Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji: Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajù“, a to až do odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Datum zadání:

20.2.2018