Hledáme posilu do týmu nutričních terapeutů se zájmem o stravování, výživu, sport a regeneraci těla.

Náplň práce:

    • osobní přístup s klientem a sestavování individuálního stravovacího plánu, komunikace s klientem
    • zvýšení povědomosti o potravinách (zvýšení IQ z pohledu potravin)
    • měření klienta na bioimpedačním analyzéru a interpretace výsledků naměřených hodnot
    • nadstandardní péče o stávající klienty

Nabízíme

    • možnost kariérního růstu
    • vysoce motivující finanční ohodnocení
    • zdarma intenzivní vstupní vzdělávání
    • práce v krásném prostředí a v příjemném týmu lidí
    • brigádně 8.000 - 12.500 Kč po zapracování, HPČ 17 - 25.000 Kč

Požadujeme

    • min. 8 - 10 h týdně práce na přivýdělek
    • zájem o zdravý životní styl
    • komunikativnost a spolehlivost
    • samostatnost a flexibilitu
    • min. SŠ vzdělání a věk 18+

Nástup možný ihned nebo po dohodě. Vhodné i jako brigáda při studiu nebo na mateřské dovolené.

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Olomoucký

Typ smluvního vztahu:

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Home office, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

19.9.2017