Nový rok, nová práce!

Randstad HR Solutions s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Užijte si vánoční svátky v klidu a pohodě. Vše potřebné vyřídíme ještě nyní a po novém roce vás čeká lepší práce bez stresu ze zařizování. Budete se podílet na výrobě sušenek Oreo, Milka, BeBe, Belvita, Fidorka, Kolonáda a další pro celý svět. Pracujete v jedné z nejmodernějších a nejvýznamnějších továren svého druhu. Hledáme šikovné zaměstnance na pozici operátora výroby na hlavní pracovní poměr i brigádu.

Vyděláte si průměrně 135 – 155 Kč/hod

 popis pozice

    • nepřetržitý provoz nebo 3 směnný provoz
    • kontrola kvality produkce
    • balení výrobků a obsluha výrobní linky
    • sbírání výrobků
    • čištění výrobních linek
    • doplňování obalů

nabízíme

    • průměrná mzda 135-155 Kč/hod hrubého
    • dlouhodobá spolupráce na HPP nebo brigáda, podle vašich preferencí
    • 5-7 kg firemních výrobků každý měsíc za symbolické ceny
    • dotované stravování a nápoje (30 Kč/jídlo)
    • každý rok v dubnu navýšení mzdy
    • extra bonus na přesčas o víkendu

profil ideálního kandidáta

    • vše potřebné vás naučíme, předchozí zkušenosti nejsou potřeba
    • vhodné pro absolventy
    • nástup od LEDNA 2020
    • věk min. 18 let
    • ochotu pracovat ve směnném provozu, dojezd na směny
    • čistý trestní rejstřík

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Opava (K Celnici 277/27)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na dohodu

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na stravu,

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

135 - 155 Kč/hod.

Datum zadání:

7.12.2019