Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nová posila do skladu-super benefity, bonus 10.000Kč #5AGv5

Společnost, která kombinuje mezikontinentální leteckou a námořní dopravu s komplexními logistickými službami hledá do svého týmu nového kolegu na pozici skladník. Staňte se součástí stabilní společnosti, která se o svoje zaměstnance doopravdy stará a nabízí spoustu benefitů, např.: cafeterie, multisport karta, náborový příspěvek 10.000 Kč, 5 týdnů dovolené a další. Navíc, pokud se osvědčíš, můžeš se stát směnovým mistrem nebo skladovým administrátorem. Praxe ve skladu není podmínkou, ale uvítáme pokud máš s VZV už nějakou zkušenost. Hlavní ale je mít chuť učit se nové věci a nebát se výšek. Místo výkonu práce: Pavlov u Kladna

Náplň práce:

  • manipulace se zbožím - naskladňování, vyskladňování pomocí techniky
  • práce se skenerem
  • tisk objednávek

Požadujeme:

  • ochota pracovat na 3 směny
  • pravidelná docházka do práce
  • fyzická zdatnost
  • počet míst - 5

Nabízíme:

  • náborový příspěvek 10.000 Kč - vyplácený po zkušební době (3 měsíce)
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny sickdays
  • stravenky 80 Kč za směnu (celá částka hrazená zaměstnavatelem)
  • zdarma káva a čaj na pracovišti
  • Cafeterie - příspěvek na kulturu, sport, zdraví, životní a penzijní připojištění
  • Multisport karta
  • Pracovní oděv a pomůcky
  • možnost kariérního postupu

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Kladno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

26000 - 28500 Kč/měs.

Datum zadání:

13.9.2019