Noční vykládka balíků se svozem zdarma/Říčany u Prahy/výplata po směně/90,-

Well Pack s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Na pozici noční vykládky balíků hledáme fyzicky zdatné kolegy:

Požadavky:

- dochvilnost
- spolehlivost
- trestní bezúhonnost
- chuť pracovat v nočních hodinách

Pracovní náplň:

- vykládka, nakládka a třídění zásilek/balíků
- garantujeme 11-ti hodinové směny
- pracovní doba proměnlivá 18:00 - 05:00
- nástup obratem

Nabídka:

- MZDA 90 KČ čist./hod., VÝDĚLEK AŽ 5.000 KČ TÝDNĚ (placené přestávky)
- týdenní zálohy, výplata mzdy měsíčně - u ubytovaných
- umožníme ubytování v místě bez vstupních nákladů, pracovník si ubytování zaplatí až na konci měsíce po zúčtování    mzdy
- pracoviště Řířčany u Prahy - 10 minut autem od metra Opatov

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Říčany u Prahy

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

7.7.2017