NOČNÍ SMĚNA za až 1230Kč/den (možnost výběru dne)

Nabídka již není aktuální

Hledáme pracovníky na balení zakázek/kompletaci zboží dle objednávek v nově vzniklém logistickém centru na Borských Polích. Možnost chodit jen na víkendové směny. Podmínkou minimálně 6 směn za měsíc při docházce pouze o víkendu, popřípadě 8 směn za měsíc při docházce pouze v týdnu!!!

Náplň práce:

  • manipulace s produkty
  • práce se čtečkou
  • kompletování zboží dle objednávek
  • balení produktů do krabice

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • základy na PC
  • možnost chodit o víkendu
  • plnoletost

Nabízíme:

  • nástup: IHNED
  • místo výkonu: Plzeň - Borská Pole
  • mzda až 164Kč/hod (fixní mzda 144Kč + příplatek 20Kč/hod )
  • možnost výběru ze směn (6.00-14.00;14.00-22.00; 22.00-6.00)
  • práci ve stabilní společnosti
  • práci vhodnou pro STUDENTY, MUŽE, ŽENY, AKTIVNÍ DŮCHODCE, ŽENY NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ a pro každého, kdo hledá přivýdělek ...
  • 6 směn za měsíc při docházce pouze o víkendu, popřípadě 8 směn za měsíc při docházce pouze v týdnu
  • výběr směn na týdenní bázi
  • mzda vždy 15. následujícího měsíce

Pracoviště:

Plzeňský kraj

Datum zadání:

12.3.2018