Noční skladový manipulant, až 28 000 Kč/měsíc, zálohy týdně! Skrbeň u Olomouce

Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem ve Skrbni u Olomouce, hledáme skladové manipulanty - rukaře.

Náplň práce:

  • práce s paletovým vozíkem, manipulace se zásilkami různého charakteru
  • nakládky a vykládky tranzitů a kamionů
  • skenování, polepování, třídění zásilek

Pracovní doba:

  • noční směny Po-Pá v čase 21.00 - 05.00 hod.
  • možný i částečný úvazek v čase 20.00 - 01.00
  • nástup možný ihned nebo dle domluvy
Bližší informace Vám rádi sdělíme telefonicky denně mezi 8. a 18. hodinou

Požadujeme:

  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost
  • individuální pojištění pro případ škody způsobené zaměstnavateli (pokud aktuálně nemáte, zajistíme)
  • možnost individuální dopravy na pracoviště ve Skrbni u Olomouce
  • zkušenost s prací na VZV výhodou, nikoliv podmínkou
  • počet míst - 2

Nabízíme:

  • základní mzdový tarif 22 000 Kč + 10% příplatek za noční směnu + možné osobní ohodnocení až 4 000 Kč měsíčně + příspěvek na stravu ve výši 55 Kč
  • možnost vyplácení průběžných týdenních záloh
  • pracovní příležitost v zázemí velké a prosperující společnosti
  • zajištění veškeré administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu
  • možnost i zkráceného úvazku v čase 20.00 - 01.00

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Skrbeň (Skrbeň u Olomouce)

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

22000 - 28000 Kč/měs.

Datum zadání:

25.11.2021
OK
/* Not affection functionality */