Noční skladník, až 32 000 Kč měsíčně + stravné 55 Kč/den!

Pro našeho významného klienta, prosperující zásilkovou společnost, hledáme odpovědné, manuálně zručné a fyzicky zdatné pracovníky na pozici ručního skladového manipulanta na noční směny ve středisku Jihlava.

Náplň práce:

  • noční nakládky a vykládky kamionů
  • překládání zboží, vykládky a nakládky kamionů ručně nebo pomocí VZV
  • skenování a polepování zboží, třídění zásilek

Pracovní doba:

  • noční směny 20:30 – 05:00 hod.
Bližší informace Vám rádi sdělíme telefonicky denně mezi 8. a 18. hodinou. V případě zájmu o danou pozici prosíme o zaslání stručného životopisu.

Požadujeme:

  • čistý výpis z rejstříku trestů
  • spolehlivost, pečlivost a přiměřenou fyzickou zdatnost
  • samostatný přístup k práci
  • výhodou oprávnění nebo praxe na VZV, ale ne podmínkou
  • individuální pojištění pro případ škody způsobené zaměstnavateli (můžeme Vám zařídit)
  • nástup ihned nebo co nejdříve
  • zpočátku agenturní zaměstnání
  • počet míst - 5

Nabízíme:

  • mzda 24 000 Kč měsíčně fix + možné osobní ohodnocení až do výše 8000 Kč
  • příplatky za noční 10%, veškeré případné přesčasy proplácené s příplatkem 25%
  • 55 Kč čistého denně příspěvek na stravu
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • možnost průběžného vyplácení ve formě týdenních záloh
  • možnost absolvování školení a zkoušek na VZV na náklady firmy
  • zajímavé osobní ohodnocení v případě kvalitní práce
  • v budoucnu možný přestup pod přímého zaměstnavatele

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Jihlava

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

24000 - 32000 Kč/měs.

Datum zadání:

20.11.2021