Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Noční recepční v hotelu-pouze pro OZP

Hledáme spolehlivého invalidního důchodce na zajištění noční ostrahy studentského hotelu v Praze 7-Holešovicích

NABÍZÍME:

  • pravidelnou mzdu až 110 Kč/hod +příplatky
  • stálou noční směnu
  • úvazek dle Vašich potřeb (min. 2 směny v týdnu)
  • možnost příspěvku na ubytovnu nebo dopravu
  • Certifikát strážný za výhodných podmínek
  • čisté a teplé prostředí
  • kamarádská parta
  • nadřízený s lidským přístupem

CO VÁS ČEKÁ:

  • jednoduchá práce v zázemí moderního hotelu
  • sedavé zaměstnání
  • základní znalost AJ

POŽADUJEME:

  • čistý TR
  • spolehlivost a chuť do práce
Volejte: 775 430 781 Nebo rovnou přijďte na pohovor: adresa Počernická 96, Praha 10-Malešice
  • pracovní dny- 9,00 až 16,00

Požadujeme:

  • počet míst - 1

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 7 (U Průhonu)

Typ práce:

Práce pro OZP

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

17.5.2019
OK
/* Not affection functionality */