Hledáme spolehlivého nočního operátora CCTV pro zakázku v naší správě v Praze
Nabízíme:
mzdu od 90Kč/hod
stravenku,kterou dostanete při nástupu na směnu
8 hodinovou směnu od 22,00 do 6,00
možnost výplaty záloh
možnost volby směn,třeba jen na dva dny v týdnu,dle dohody a Vašich možností
Certifikát strážný za výhodných podmínek
fajn kolektiv,čisté a teplé prostředí a skvělého šéfa,který Vám se všim pomůže
Co Vás čeká:
obsluha cctv v prostředí obchodu
stálé noční směny
Co naopak očekáváme my od Vás:
jste pohodář,který ví co je to cctv a nečeká sledování televize
trestní bezúhonnost
fajn parťáka,který když něco řekne tak to platí

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky,

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

13.7.2018