Dobrý den,

pro českou společnost zabývající se prevencí zdraví a zdravým životním stylem založené na vědecké spolupráci se špičkovým týmem specialistů hledáme kolegy do network marketingu.

Náplň práce:

    • Aktivní vyhledávání nových obchodních partnerů pro český e-shop s licencovanými terapeutiky
    • Aktivní vyhledávání nových zákazníků
    • Péče a stávající a nové partnery a zákazníky
    • Správa a registrace klientů do našeho/Vašeho e-shopu
    • Odborné poradenství v oblasti prevence

Požadujeme:

    • Ochotu pracovat, budovat a rozvíjet značku jak v ČR, tak i v zemích EU (vše již pro vás nachystáno) - bez nutnosti znalostí cizích jazyků
    • Vlastní zkušenost s produktem

Nabízíme:

    • Podpora vedení k dispozici
    • Veškeré vzdělání zdarma
    • Možnost rychlého kariérního růstu
    • Zajímavé benefity
    • Možnost týdenních výplat

informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Home office, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

8.11.2021