.NET C# programátor (WPF/WinForms/.Net Core)

Nabídka již není aktuální.

Popis pozice

Hledáme kolegu na částečný úvazek nebo brigádu pro spolupráci na vývoji nástrojů pro ovládání elektronických systémů a vyvíjet aplikace pro analýzu a simulaci sběrnicových systémů.

Požadavky

    • .NET v4.5+ C# - znalost alespoň jednoho z WPF/WinForms
    • znalost verzovacích systémů (Git)
    • anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace
    • chuť stále se vzdělávat v oboru a využívat nové technologie
    • analytické myšlení, systematičnost a pečlivost
    • schopnost samostatné práce

Výhodou je znalost

    • .NET Core
    • anglického jazyka na úrovni technické diskuze
    • agilní metodiky

Co nabízíme

    • krátkodobé i dlouhodobé projekty
    • integrace různých technologií
    • projekty z různých odvětví
    • mladý kolektiv
    • flexibilní pracovní dobu
    • občasná práce z domova

MACH SYSTEMS s.r.o. je mladá rozvíjející se společnost se širokým portfoliem od vývoje embedded systémů, desktopových/serverových aplikací až po automatizaci strojů a výrobních linek. Zasahujeme do oblasti spotřební elektroniky, telematiky a automobilového průmyslu.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Počernická 272/96)

Benefity:

Home office, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

IT / Vývoj softwaru
Programátor

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

15.11.2019