Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nenáročná práce ve skladu s oděvy - až 26.000 Kč/m #LHTty

Hledáte stabilní a zajímavou práci, která není fyzicky náročná? Nechcete pracovat v noci? V tom případě je toto nabídka právě pro Vás. Hledáme posily do týmu na přebalování módního zboží, obuvi a doplňků. Pracuje se vždy od pondělí do pátku na ranní a odpolední směně (pravidelné střídání po týdnu). Není potřeba žádná praxe, vše vás rádi naučíme. Práce je svým charakterem vhodná spíše pro ženy. Místo výkonu práce: Krupka

Náplň práce:

  • vybalování a opětovné balení výrobků
  • kontrola zboží
  • etiketování obalů

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • trpělivost, spolehlivost
  • ochotu pracovat na směny
  • počet míst - 13

Nabízíme:

  • měsíční mzdu až 26.000 Kč
  • stravenky v hodnotě 120 Kč
  • bonus za docházku a výkon
  • příspěvek na dopravu
  • poskytnutí pracovního oděvu a obuvi
  • moderní pracoviště
  • zázemí stabilní společnosti s kořeny ve Velké Británii

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Teplice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Zařazeno v oborech:

Služby
Balič

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

22000 - 26000 Kč/měs.

Datum zadání:

16.8.2019