Německo ZÁMEČNÍK / MONTÉR se znalostí Nj (m/ž)

Hledáme pro našeho klienta v Mnichově/ Norimberku zámečníky montéry, kteří se domluví německy a jsou schopni si sami zajistit ubytování.

Co Vás čeká:

      • Šroubování jednotlivých komponentů a modulů k sobě
      • Namontování jednotlivých komponentů a modulů do konečné montáže
      • Montáž součástek do lokomotiv
      • Montáž, demontáž a opravy strojů a zařízení
      • Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
      • Práce podle konstrukčních výkresů, seznamu součástek a pracovních plánů

Co od Vás očekáváme:

      • Ukončené vzdělání jako zámečník apod.
      • Znalost německého jazyka na úrovni, která umožnuje se domluvit na pracovišti
      • Dobrou manuelní zručnost (práce se šroubovákem)
      • Ochota pracovat na směny

Co nabízíme:

      • Smlouvu na dobu neurčitou u německého zaměstnavatele
      • Plný pracovní úvazek
      • Nástupní mzda od 14 € hod. brutto
      • Tarifní nárůst mzdy po dobu 16ti měsíců
      • Prémie 2x ročně

Ubytování nezajišťujeme ani nehradíme. Posílejte životopis pouze pokud si můžete ubytování zajistit sami nebo bydlíte v Mnichově a okolí!

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám životopis (v českém nebo německém jazyce)!

Telefon +49 371 233 744 52

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

24.9.2018