SVÁŘEČ (m/ž/d) Německo

Hledáme pro naše klienty v regionu Sasko (převážně Chemnitz, Freiberg, Zwickau apod.) svářeče s praxí a aktivní znalostí němčiny.

Náplň práce:
- svařování plechů - znalost MIG svařování nutná
- sestava konstrukčních dílů, zámečnické práce (úhlové broušení, autogen) - tloušťka 3 - 15 mm
- svařování podle specifikace a výkresů

Požadujeme:
- vzdělání v oboru nebo dlouholetou praxi
- platný svářečský průkaz
- schopnost práce podle technické dokumentace v němčině
- min. základní znalost NJ
- týmovost a spolehlivost

Nabízíme:
- práce na plný úvazek
- smlouva na dobu neurčitou u německého zaměstnavatele
- nástupní mzda od 11,33 €/h. brutto dle kvalifikace a praxe
- vánoční a dovolenkové prémie
- kvalitní zaškolení
- osobní podpora v rodném jazyce (při hledání bytu, přihlášení, s pojišťovnou, …)

Oslovila Vás naše nabídka? Zašlete nám Váš životopis v českém, německém nebo anglickém jazyce!

Podrobné informace Vám rádi poskytneme na telefonu +49 371 233 744 52

Nabídka je časově neomezená.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

28.4.2019